Obrzeża

Obrzeża Właściwości
wzmocnione okleiną Obrzeża wzmocnione okleiną stanowią doskonałą alternatywę do zabezpieczenia i dekoracji wszystkich krawędzi meblowych. W tej ofercie znajdują się obrzeża podklejona fizeliną 23g/m2, które są łatwe w pracy. Oferujemy modele o standardowej szerokości 23, 33 i 43 mm oraz grubości od 0,35 do 0,6 mm. Możliwe jest również dostosowanie szerokości obrzeża do indywidualnych potrzeb klienta. Całkowita długość dostępnych rolek wynosi 100 mb. Warianty kolorystyczne odpowiadają kolorystyce produktów przedstawionych w zakładce “Okleiny”.
z klejem Obrzeża z warstwą naniesionego kleju topliwego to doskonałe rozwiązanie w przypadku zabezpieczenia każdego rodzaju mebli. W naszej ofercie dostępne są standardowe szerokości obrzeży: 23, 33 i 43 mm, jednak na specjalne życzenie możemy wykonać szerokość dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Grubość obrzeża wynosi od 0,35 do 0,6 mm, natomiast całkowita długość rolki to 50 mb. W ofercie dostępne są wszystkie warianty kolorystyczne przedstawione w zakładce “Okleiny”.
warstwowe
od 1 mm do 1,5 mm
Ponad 20-letnie doświadczenie i szeroka wiedza jaką posiadamy umożliwia nam produkowanie obrzeży warstwowych, które dzięki wysokim właściwościom elastycznym oraz jednolitej barwie znajdują coraz to więcej zastosowań. Oferowane przez nas obrzeża wielowarstwowe sklejane są wzdłużnie z okleiny w rolkach. Ich standardowa szerokość wynosi 23, 33 i 43 mm, jednak oferujemy również możliwość wykonania szerokości dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta. Można zdecydować się na obrzeża o grubości 1 mm składającego się z dwóch warstw lub o grubości 1,5 mm z trzech warstw. Dostępna długość rolek to 100mb. Dostępna kolorystyka obrzeży warstwowych odpowiada kolorystyce oklein.
do opłaszczowania elementów meblowych Obrzeża do opłaszczowania doskonale sprawdzają się w zabezpieczeniu skomplikowanych elementów profilowanych. Dostępne w naszej ofercie modele podklejane są fizeliną o gramaturze 23g/m2 lub inną. Prezentowane obrzeża występują w szerokościach od 18 do 300 mm, dzięki czemu, każdy znajdzie odpowiednią dla siebie szerokość. Szlifowane są na grubość 0,35-0,40 mm. Całkowita długość rolki z obrzeżem wynosi 200 mb. Produkt dostępny jest w szerokim wariancie kolorystycznym odpowiadającym ofercie naszych oklein.
sztorcowe Obrzeża sztorcowe to produkty, których cechą charakterystyczną jest efektowne wykończenie. Przedstawiają one przekrój poprzeczny pokrojonego drewna, dzięki czemu zastosowanie ich nadaje oklejanym elementom wygląd prawdziwej tarcicy. W prezentowanej ofercie znajdują się obrzeża sztorcowe o szerokości 43 i 250 mm do wyboru oraz o grubości 1,2 mm. Oferujemy możliwość przygotowania dowolnej długości obrzeża, a także możliwość pocięcia na paski obrzeży o szerokości 250 mm.